NOTULEN raadsvergadering dd. 21 augustus 1980 20.00 uur in het gemeentehuis Aanwezig A. Visser, burgemeester, voorzitter H.M. van Eek en P. Tiekstra (wethouders) M.L. de Gorter, P. Stuivenga, W. Brandsma, S. van Engelsdorp Gaste laars en R. Rollingswier, leden van de raad Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet allen welkom. Ingekomen stukken en mededelingen Ingekomen stukken 1 .-Verklaring van geen bezwaar van G.S. van Friesland, dd22 april 1980, nr. 10633 betr. de 5e begr.wijz. 1980 (K.D.); 2.-intrekking beroepschrift weigering bouwvergunning van de heer S.B.Bos te Sneek; 3.-schrijven dd. 25 juli 1980, nr. FT/wa 75/1397 van dhr. mr. F. Thunnissen houdende mededeling van intrekking van de bezwaarschriften gericht tegen het voorbereidingsbesluit dd. 13 juli 1980 van mevr. E.Birnie-de Vries e.a.; Z.-schrijven dd. 7 augustus 1980 van de heer M.L. de Gorter inzake diens op merkingen tijdens de laatste raadsvergadering; 5.-schrijven dd. 9 juli 1980 nr. 6157 van G.S. van Friesland betreffende ISP Landschapsonderhoud en Bosaanleg Besteding middelen gemeente Vlieland; 6.-afschrift van een persbericht van de Landelijke Vereniging betreffende het test programma van de F-16 boven de Waddenzee; 7.-schrijven van het buro Friesland van C.R.M. dd. 10 juli'80, betr. de fusie A.M.W. van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Noordwest- en Midden Friesland; 8.-schrijven van de St.Friese Milieuraad inzake een kadercursus div. milieuwetten; 9.-staatsblad 3/0 houdende besluit van 21 juni 1980, betr. de instelling een Coördinatiecollege Waddengebied; 10.-bericht van ontvangst van de griffie van de Tweede Kamer betr. de motie over de bootverbindingen; 11 .-elektriciteit in Nederland 1979; 12.-jaarrekening 1978 van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Noordwest Friesland. De voorzitter zegt ter vergadering nog toe te willen voegen de statistiekopgave betreffende bouw en vernieuwbouw en hieraan de goedkeuring te willen verlenen. Zonder hoofdelijke stemming wordt met algemene stemmen besloten de hierboven genoemde stukken voor kennisgeving aan te nemen. Mededelingen Na verkregen toestemming van de voorzitter legt de heer de Gorter de volgende verklaring af. "Mijnheer de voorzitter, Ik dank u dat u mij de gelegenheid geeft deze officiële verklaring hier af te leg gen. De verklaring sluit aan op een discussie die in onze vorige vergadering van U augustus jl. is gevoerd tussen de heer Brandsma en ondergetekende betreffende het opmaken van de gemeenterekening 1976. In tegenstelling tot sommige krantenberichten en om ieder misverstand hierover uit de weg te ruimen, deel ik mede, dat mijn vraag aan u, mijnheer de voorzitter, waarom die gemeenterekening was opgemaakt door buitenstaanders, beslist geen ver wijt aan de afdeling financiën van onze gemeente inhield. Het antwoord van u was voor mij dan ook volkomen bevredigend.

Raadsnotulen | 1980 | | pagina 1