NOTULEN raadsvergadering 4 maart 1980 Aanwezig A.Visser (voorzitter), H.M. van Eek en J.M. van Grinsven (wethouders), W.Brandsma, S. van Engelsdorp Gastelaars, A.Soolsma-HoedemakerP. Stuivenga en M.L. de Gorter (raads leden) 1Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet allen welkom. 2Ingekomen stukken en mededelingen Ingekomen_stukken Ï7-~k7Ë7 dd. 25 januari '80, nr. 6 houdende goedkeuring van de wijzi gingsverordening Woonforensenbelasting dd, 3 december 1979; 2.- afschriften van een tweetal brieven van het K.N.O.V. aan de minis ters van Verkeer en Waterstaat en Economische Zaken inzake de bootverbindingen Terschelling/Vlieland-Harlingen; 3.- schrijven dd. 22 januari '80 van burgemeester en wethouders van Ameland Inzake uw motie m.b.t. de bootverbindingen; 4.- adhesiebetuiging van het gemeentebestuur van Ameland inzake uw motie m.b.t. de voorgestelde vertegenwoordiging van de vijf Wadden eilanden in het in te stellen Coordinatiekollege Waddengebied; 5.- afschrift van het schrijven van ons college aan Sportfondsen Neder land inzake de samenstelling van de Raad van Beheer van de n.v. Sportfondsenbad Vlieland; 6.- afschrift van een schrijven van het min. van CRM aan het Staats bosbeheer inzake Fase I, fietspadenplan Vlieland; 7.- begroting 1980 van de centrale post ambulancevervoer Friesland; 8.- motie van de gemeenteraad van Baflo dd. 15 januari j.l. inzake de financiële gevolgen van de gemeentelijke indeling van de Wadden zee; 9.- schrijven van de fam. de Vries uit Vrouwenparochie inzake de boot verbindingen VIieland/Terschelling-Harlingen; 10.- uitnodiging van de V.N.G. afd. Friesland; 11.- uitnodiging studiedag Stichting Friese Milieuraad; 12.- grondslagen en basisbeslissingen v.h. Streekplan Friesland; 13.- jaarverslag 1978 van de N.C.H.B. en de N.C.B.H.; 14.- jaarverslag 1978 van de dienst grondwaterverkenning T.N.O. B en w stellen voor om bovenstaande stukken voor kennisgeving aan te nemen en aan de onder punt 8 vermelde motie adhesie te betuigen. Hierover word met algemene stemmen besloten. Ter vergadering deelt de voorzitter mede, dat van G.S. van Friesland de verklaring van geen bezwaar is ontvangen voor de bouw van een toilet gebouw t.b.v, de aanloophaven. Tevens is van genoemd college de goedkeuring op de statuten van de "Stichting Aanloophaven" ontvangen. Over de vervoersprobleraatiek Waddeneilanden kan hij mededelen, dat er inmiddels een ambtelijke werk/ groep is geformeerd, die deze problematiek voor de Minister van Verkeer en Waterstaat moet gaan bestuderen. Tot slot kan hij mededelen, dat nog steeds pogingen worden ondernomen os in aanmerking te komen voor een I.S.P. bijdrage in de kosten van het onderhoud van de bomen in de Dorpsstraat. Voorts deelt de voorzitter mede, dat van het Raadslid, de heer de Gorter een brief is ontvangen betreffende het onderwerp "rondvraag". Door -omstandigheden

Raadsnotulen | 1980 | | pagina 1