L S. nu, NOTULEN raadsvergadering dd. 3 decenber 1979, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis. Aanwezig: A.Visser, voorzitter, H.M. van Eek, wethouder, mevr. A.Soolsma- Hoedemaker, M.L. de Gorter, P.Stuivenga^n W.Brandsrra Afwezig: dhr. J.M. van Grinsven, wethouder (met kennisgevihg) 1. Opening De voorzitter opent om 20.00 uur de vergadering en heet allen welkom. 2. Ingekomen stukken en mededelingen Ingekomen stukken 1.- Controlerapporten van het Verificatieburo inzake controle financiële admini stratie Algemene Dienst 3e kwartaal '79, het Woningbedrijf 3e kwartaal '79 en de leges- en voorschotkas 2e halfjaar 1979; 2.- Een motie dd. 4 oktober 1979 van de raad der gemeente Kol 1 urnerland en Nieuw- kruisland betreffende Plan D; 3.- Kennisgeving van de secretaris van de Raad van State, afd. Rechtspraak inzake de ter inzage legging van de stukken inzake de 8 verweerschriften van Zeven ster b.v. i.o. 4.- Declaratie Rijksbijdrage Bibliotheek 1978; 5.- Schrijven van het dagelijks bestuur van de Regio Leeuwarden dd. 11 okt.'79 inzake het voorontwerp van de nieuwe wet gemeenschappelijke regeling; 6.— Jaarverslag 1978 van het Consultatieburo voor Alcohol en Drugs in Friesland; 7.- Jaarverslag 1978 van het Psychiatrisch Ziekenhuis Franeker. Mededelingen geen B en W stellen voor cm goedkeuring te verlenen t.a.v. het stuk onder punt 4 en de overige stukken voor kennisgeving aan te nemen. De heer de Gorter zegt nader te willen worden geïnformeerd m.b.t. het weggeboekte kastekort. Hij vraagt hoe dit mogelijk is. De voorzitter antwoordt, dat er inmiddels maatregelen zijn genomen, die een herhaling zullen voorkomen. Hierna wordt met algemene stemmen conform het voorstel van B en VI besloten. 3. Notulen van de vergaderingen van 12 september en 9 oktober 1979 De heer de Gorter merkt op, dat de onder punt 2 in de notulen van 9 oktober 1979 weergegeven tekst niet precies weergeeft hetgeen hij bedoelde. Besloten wordt om de letterlijke tekst alsnog te vermerken in de betreffende notulen. Vervolgens worden met algemene stermien de notulen vastgesteld. 4. Voorstel van burgemeester en wethouders tot aanvulling van de verordening op de woonf orensenbelast ing Ter voorkoming van ongewenste ontwikkelingen met betrekking tot de heffing en invordering v^n de woonforensenbelasting komt het B en W gewenst voor om de - bestaande verordening

Raadsnotulen | 1979 | | pagina 1