«Hij zegt zijn best te doen diegenen die naar zijn mening juist hebben gehandeld door op Lijst 3 te stemmen en welke hij samen met zijn fraktie- genoot vertegenwoordigd niet teleur te stellen. Notulen raadsvergadering d,d. 9 oktober 1979 9.30 uur in het gemeentehuis Aanwezig A. Visser, voorzitter H. van Eek en J.M. van Grinsven, wethouders, Mevr. A.Soolsma-Hoedemaker, W.Brandsma, S. van Engelsdorp Gastelaars, M.L. de Gorter en P.Stuivenga, leden van de raad. 1. Opehinr He voorzitter opent om 9.30 uur de vergadering en heet allen welkom. 2. Beëdiging raadslid (de heer M.L. de Gorter) Nadat de heer de Gorter heeft verklaard de belofte te zullen afleggen legt hij achtereenvolgens in handen van de voorzitter de zuiverings- en de ambtseed af. De voorzitter wenst hem toe, dat hij als een goed raadslid zal gaan functioneren. De heer de Gorter zegt graag te hopen op een prettige samenwerking, zowel met burge meester en wethouders, als met de Gaarne zegt hij tot slot eenzelfde vast houdendheid toe als zijn voorganger. 4. De voorzitter zegt enige wijziging in de volgorde van de agenda te willen brengen en stelt eerst aan de orde agendapunt 4. 4. Ingekomen stukken en mededelingen Ingekomen stukken 1.-Besluit van G.S.van Friesland dd. 29 aug.'79, nr. 18887 houdende goedkeuring van de 37© begr.wijz.'78 (overboekingen investeringen); 2.-Bericht van geen bezwaar van G.S.van Friesland dd.6 sept. '79, nr.12383 inzake de 13e begr.wijz.'79 (huur mobilofoons etc.); 3.-Bericht van geen bezwaar van G.S.van Friesland dd.26 sept.'79, nr.27299 inzake de 21e begr.wijz. van de Bezoldigingsverordening 1971 4.-Afschrift van een schrijven dd. 24 juli '79 van het recreatieschap flDe Friese Wadden" inzake het opstellen van een prioriteitenlijst van de te treffen recre atieve voorzieningen binnen het gebied van het schap; 5.-Stek Tachtig, deelnota 1 van de Ned.Ver.van Sportvissersfederaties; 6.-Jaarverslag 1978 van de onderwijzersbegeleidingsdiensten in Friesland; 7.-Nota "Beleid en heroriëntatie" van het consultatieburo voor aloohol en drugs in Friesland. B. en w. stellen voor om bovengenoemde stukken voor kennisgeving aan te nemen. Hiertoe wordt met algemene stemmen besloten. Mededelingen De voorzitter deelt mede, dat van de FRAM een verzoek is ontvangen tot verlenging van de vergunning t.b.v. huur-auto's. Voorts doet hij mededeling van de toezegging van de directie van de FRAM om op 13 november a. s. met de raad hierover van gedach ten te willen wisselen. De heer van Eek vraagt of ieder raadslid voor ziohzelf nog eens een en ander wil nagaan en zoveel mogelijk op papier wil zetten. De heer de Gorter informeert of de V.V. V. ook bij dit gesprek vertegenwoordigd zal zijn. De voorzitter antwoordt dat z.i. beter aan het V. V.V. kan worden gevraagd of er klachten bij het V. V.V. zijn over het openbaar vervoer. De heer de Gorter zegt toe, dit te willen onderzoe ken. I I» as—1 '-T1 Ut Mx;Sfut*

Raadsnotulen | 1979 | | pagina 1