VER op des GADERING maan na VAN DE GEMEENTERAAD dag 5 april ig71 middags 8.00 uur Voorzitter: G.Romboutburgemeester/sekretaris Aanwezig: de keren W.Brandsma en S.van Engelsdorp Gaste laars (wethouders) alsmede de leden de heren J.M.van Grinsven, J.Horjus, P.A.Kroon en P.Stuivenga. Afwezig: de heer H.M.van Eek (met kennisgeving) I. Opening De voorzitter opent om 8 uur precies de vergadering en heet allen welkom» II. Voorstel van burgemeester en wethouders tot het benoemen van een leerkracht aan de openbare school voor M.A.V.O. In de op 31 maart j.l. gehouden openbare raadsvergadering is door de raad tot leraar aan de openbare school voor m.a.v.o. alhier benoemd de heer G.J.van der Rei.jden uit Helmond. Op vrijdag 2 april j.l. heeft de heer v.d. Reijden voornoemd telefonisch aan de direkteur van de m.a.v.o.-school ter kennis gebracht, dat hij deze benoeming niet accepteert, wegens het aanvaarden van een benoeming elders. In verband hiermede stellen burgemeester en wethouders thans voor om te benoemen tot leraar aan de openbare school voor m.a.v.o., de heer G.van Staveren te Rottadam. Zoals u bekend, kwam de heer van Staveren voor onder "2" van de aan u op 31 maart j.l. gedane voordracht. De heer van Staveren, heeft zich thans tegenover de voor zitter van het college van burgemeester en wethouders be reid verklaard om desgewenst de akte frans l.o. te gaan be halen en een eventuele benoeming gaarne te aanvjiaftden. De op de heer van Staveren betrekking hebbende stukken heb ben tot aanvang der vergadering ter inzage gelegen. Op verzoek van de voorzitter fungeren de heren Kroon en Horjus als stemopnemersNa opening der stembriefjes blijken zes geldige stemmen te zijn uitgebracht mp de heer van Sta veren weshalve hij met algemene stemmen is benoemd. III Sluiting Hierna, niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorzitter om 20.10 uur de vergadering» Samsam. H207 Aldus vastgesteld door de raad der gemeente Vlieland op (o /vut< voorzitter. wethouder

Raadsnotulen | 1971 | | pagina 1