VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op woens- dag 31 maart 19 71 des na middags 8.00 uur Voorzitter: G.Rombout, burgemeester/sekretaris Aanwezig: de heren W.Brandsma en S.van Engelsd&rp Gaste laars (wethouders) alsmede de leden de heren H.M.van Eek, J.M.van Grinsven, J.Horjus, P.A.Kroon en P.Stuivenga. Opening: De voorzitter opent om. 8 uur de vergadering en heet allen welkom. II. Notulen De notulen van de vergadering van 25 februari 1971 worden onveranderd vastgesteld met dank aan de samensteller. III. Ingekomen stukken en mededelingen. 1 Ingekomen stukken. 1. Voorstel van de gemeentebesturen van Prinsenbeek, Ter- heijden en leteringen aan de gemeentebesturen beneden 6.000 inwoners inzake de gemeentelijke herindeling; 2. Motie van de raad der gemeente Ooststellingwerf d.d. 5 maart 1971, inzake de organisatie Bescherming Bevol king; 3. Halfjaarlijks verslag van het Hoofd Bescherming Bevolking in de A-Kring Friesland a (west); 4. Jaarverslag 1970 en begroting 1971 van de Vleeskeurings dienst Franeker c.a. 5. Jaarverslag 1970 en begroting 1971 van de V.V.V. te Vlieland; 6. Schrijven van de Ver. van Nederlandse Gemeenten, houdende toezending overzicht gastenstatistiek seizoen 1969. Mededelingen: De voorzitter deelt mede, dat het subsidie voor de riolering van strandhotel c.a. nu "rond" is en dat o.p 14 april a.s. de aanbesteding zal plaatsvinden. Voorgesteld wordt om bovengenoemde stukken voor kennisgeving aan te nemen. De heer van Grinsven merkt t.a.v. het onder "1" genoemde voorstel op, dat - alhoewel de gemeente Vlieland niet di- rekt belanghebbende is - hij toch gaarne een standpunt hier omtrent ziet ingenomen door de raad van Vlieland. De .voorzitter antwoordt dat de nota over dit onderwerp, die thans in behandeling is bij de Friese gemeenten niet gunstig is ontvangen. Door de Friese gemeenten wordt een deskundig rapport wenselijk geacht, op te stellen door de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Dit laatste komt hem meer zinvol voor dan nu adhesie te betuigen aan het onderwerpeijji jke voor-^ stel. S®»! 112071

Raadsnotulen | 1971 | | pagina 1