r VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op vrij des na dag 7 augustus 1970 middags 8.00 uur ten gemeentehuize. Voorzitter: G. Rombout, burgemeester/secretaris Aanwezig: W.Brandsma en J.M. van Grinsven (wethouders) alsmede mw E.Elsinga-Wassink en mw. K.Kroon-Venekamp en de heren D.G. Bruin en ÏÏ.Hoedemaker Afwezig: de heer J.Glas (mejét kennisgeving). IOpening. De voorzitter opent om 8.00 uur de vergadering en heet de leden wel kom. Tenzij er zich een bijzondere omstandigheid zou voordoen is dit de laatste vergadering van de raad in zijn oude samenstelling, memo reert de voorzitter. Vervolgens deelt hij mede, dat de heer Glas we gens familie-omstandigheden verhinderd is om deze vergadering bij te wonen. IIOnderzoek geloofsbrieven van de op 5 .juni 1970 gekozen leden van de Nadat gebleken is, dat de raad de beslissing aan zich wenst te hou den, schorst de voorzitter voor enige o^genblikken de vergadering, teneinde de leden van de raad gelegenheid te geven tot onderzoek. Na heropening wordt bij monde van de rapporteur, de heer D.G. Bruin, medegedeeld dat de geloofsbrieven van alle tot raadsleden benoemde personen in orde zijn bevonden. Hierna wordt met algemene stemmen be sloten als lid van de raad toe te laten: de heren W.Brandsma, H.M. van Eek, S. van Engeldorp Gastelaars, J.M. van Grinsven> j. Horjus, P.A. Kroon en P. Stuivenga. III. Notulen. De notulen van de vergadering van 24 juni 1970.worden goedgekeurd en onveranderd vastgesteld. houdende de vaststelling van de gemeenterekening en de rekening van het Woningbedrijf van 1966; 2.Besluit van Gedeputeerde Staten van Friesland d.d. 27 juii 1970, nrs. 9.686, 9*687 en 9.688 tot goedkeuring van de 15e» 16e, 17e en 18e begrotingswijziging 1970, resp. betreffende alg. begrotings correctie, begeleiding o.l. school, subsidie Postduivenver. en extra-krediet openbare kleuterschool. 5.Jaarveréag 1969 van de Kamer van Koophandel en fabrieken voor Friesland; 4.Adres van de Pacifistisch Socialistische Party aan de gemeenteraad inzake de facultatieve huurverhoging per 1 juli 1970. Burgemeester en wethouders stellen voor om bovengenoemde stukken voor kennisgeving aan te nemen. raad IV. Ingekomen stukken en mededelingen. 1.Besluit van Gedeputeerde Staten van Friesland d.d. 22 mei 1970 S°m?wn 11207 1

Raadsnotulen | 1970 | | pagina 1