VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD °P maan dag 29 april 1968, des na middags 8.00 uur ten gemeentehuize Voorzitter: G.Rombout (burgemeester/sekretaris) Aanwezig: W.Brandsma en J.M.van Grinsven (wethouders) alsmede de leden mevr. E.Elsinga-Wassink. mevr. K.Kroon- Venekamp en de heren D.Buitenhuis, H.Hoedemaker en J.Glas. I. Opening. De voorzitter opent om 8 uur de vergadering en heet allen hartelijk welkom. IIMededelingen: De Voorzitter deelt mede, dat onlangs een vergadering heeft plaats gehad over het zomerrécreatiewerk. Voor het komende zomerseizoen zal dit werk (wandel- en speurtochten, strand feesten e.d.) worden verzorgd door de Rekreatiecommissie. Voor dit werk is een bedrag nodig van naar raming f.4500,-. Zelf beschikt de Rekreatiecommissié nog over f.2400,-, ter wijl de VW- Vlielands Belang een bijdrage van f.1000,- geeft, zodat een tekort resteert van f.1100,-. Burgemeester en wethouders zijn van oordeel, dat dit zomer- recreatiewerk moet blijven doorgaan en stellen mitsdien voor te besluiten tot het verlenen van een bijdrage van f.1000,-. Op een vraag van mevr. Elsinga-Wassink of de dia-avonden weer worden gestart antwoordt de voorzitter ontkennend. Hierna wordt met dlgemene stemmen overeenkomstig het (mondelinge) voorstel van burgemeester en wethouders besloten Vervolgens schoi$t de voorzitter de vergadering, waarna in besloten zitting verder wordt vergaderd. Ha heropening der vergadering stelt de voorzitter aan de orde III. Voorstel van burgemeester en wethouders tot benoeming van een vierde leerkracht aan de openbare school voor ulo. Voor de betrekking van onderwijzer aan de openbare school voor uitgebreid lager onderwijs hebben zich vier sollici tanten aangemeld. De lijst van sollicitanten, de verkregen inlichtingen om trent de gegadigden en het betreffende bericht van het hoofd van de ulo-school, liggen bij de raadsstukken ter in zage Op grond van verkregen informaties en de inhoud van het be richt van het hoofd der school doen burgemeester en wet houders de volgende voordracht: 1H.Boonstra, onderwijzer aan de Klaas de Vriesschool te Harlingen. Betrokkene is in het bezit van de akten 41a en b (aantekening r) en de akte l.o. tekenen. Samsam. 11207 I

Raadsnotulen | 1968 | | pagina 1