VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD °p maan das 8 mei 19 67. des na middags 8.00 uur Voorzitter: G.Rombout, burgemeester-sekretaris Aanwezig: A.v'.d.Mark, W.Brandsma, wethouders, alsmede de leden: mevr. E.Elsinga-Wassink en de heren D.Buitenhuis, J.Glas, J.M.van Grinsven en H.Hoedemaker. Opening De voorzitter opent de vergadering om 8 uur precies met de volgende woorden: "Leden van de raad, Bij mijn installatie als burgemeester op 4 maart j.l. heb ik de hoop uitgesproken, dat er in het college van b. en w. en in de raad tussen u en mij een prettige samenwerking mag ontstaan. Ik stel er prijs op i mede te delen, dat die samenwerking in het college van burgemeester en wethouders bijzonder goed is. Graag hoop ik op een zelfde mede- en samenwerking met u. Eigenlijk onnodig te zeggen, dat er in de voorbereiding van de raadsvergadering een kleine wijziging is opgetreden. Als college van b. en w. meenden wij, dat het van veel belang zou zijn, dat u van elk voorstel een exemplaar thuis ontvangt. U kunt dan rustig thuis de voorstellen be studeren,' hetgeen naar wij menen de voorlichting en voor bereiding ten goede kan komen. Met dit korte woord verklaar ik de vergadering voor geopend' J Notulen De notulen van de vergadering van 27 februari en van de buitengewone vergadering van 7 maart 1967 worden onveran derd vastgesteld, met dank aan de samensteller. Ingekomen stukken f 1. goedkeuring Gedeputeerde Staten van Friesland dd. 17 maart 1967 nr. 3455, raadsbesluit tot wijziging van de gemeenschappelijke regeling IZA dd. 27 februari 1967; 2. idem dd. 20 maart 1967, nr. 3521, raadsbesluit aankoop grond .van mej. Dekker en de heer C.Buijs (nabij PTT-kan- toor); 3. idem dd. 20 maart 1967, nr. 3522, raadsbesluit aankoop grond van mej. Dekker en de heer C.Buijs (habij begraaf plaats) 4. idem dd. 20 maart 1967, nr. 3523, raadsbesluit ruiling grond met de heer G.Cupido;

Raadsnotulen | 1967 | | pagina 1