VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op maan- dag 31 oktober 19 66. des namiddags 19» 30 uur Voorzitter: A.Anker burgemeester/sekretaris Aanwezig: W.Brandsma en A.v.d.Mark wethouders, alsmede de leden: mevr. E.Elsinga-Wassink en de heren D.Buitenhuis en H.Hoedemaker. Afwezig: de heren J.Glas en J.M.v.Grinsven I. Opening de Voorzitter opent om 19»30 uur precies de vergadering en heet alle leden hartelijk welkom. Tevens deelt hij mede, dat de,heren J.Glas en J.M.van Grinsven verhinderd zijn deze vergadering bij te wonen wegens verblijf buiten de gemeente en ziekte. II. Benoeming van de waarnemend burgemeester B.Schuurer te Ak- krum tot waarnemend gemeentesekretaris Bij besluit dd. 28 oktober j.l. van de Commissaris der Koningin in de provincie Friesland is met ingang van 1 no- -vember a.s. met de waarneming van het burgemeestersambt van Vlieland belast de heer B.Schuurer, gepensioneerd ge meentesekretaris van Utingeradeeli "wonende "te Akkrum. De Commissaris der Koningin heeft het college van burge meester en wethouders in overweging gegeven te bevorderen •dat de heer Schuurer m.i.v. 1 november a.s. tevens wordt belast met de waarneming van het sekretariaat Burgemeester en wethouders stellen voor de heer B.Schuurer met ingang van 1 november a.s. te benoemen tot waarnemend sekretaris van Vlieland en zulks voor de tijd van zijn be noeming tot waarnemend burgemeester van deze gemeente. Op verzoek van de voorzitter fungeren mevr. Elsinga-Wassink en de heer v.d.Mark als stemopnemers. Bij de hierop volgende stemming blijken alle stemmen te zijn uitgebracht op de heer B.Schuurer weshalve laatstgenoemde met algemene stemmen is benoemd tot waarnemend gemeentesekretaris en dit met ingang van 1 november 1966. III. Voorstel tot het verlenen van eervol ontslag aan de heer A.Anker als ambtenaar van de burgerlijke stand. In verband met zijn benoeming tot burgemeester van Oude Niedorp, Nieuwe Niedorp en Winkel met ingang van 1 november 1966, verzoekt de heer A.Anker hem m.i.v. die datum ontslag te verlenen als ambtenaar van de burgerlijke stand van deze gemeente. Burgemeester en wethouders stellen voor het gevraagde ont slag eervol te verlenen onder dankzegging voor de als zo danig bewezen diensten. Zonder discussie en hoofdelijke stemming wordt met algemene stemmen conform het voorstel van burgemeester en wethouders besloten. t Samsam. 11207 I

Raadsnotulen | 1966 | | pagina 1