VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD °P donder- clag 27 oktober 1956 des na middags 8#00 uur ten gemeentehuize. I. Voorzitters A.Anker, burgemeesber/sekretaris Aanwezig: de heren W.Brandsma en A.v.d.Mark (wethouders) alsmede de leden: mevr. E.Elsinga-'ïassink en da heren D.Buitenhuis J.Glas en H.Hoedemaker. Afwezig: de heer J.M.van Grinsven. Opening De voorzitter opent om 20.05 uur da vergadering en heet alle aan wezige leden hartelijk welkom. Hij deelt daarbij mede van de heer van Grinsven bericht van verhindering te hebben ontvangen wegens ziekte. II. Notulen De notulen van de vergadering van 6 september 1966 worden onveranderd goedgekeurd met dank aen de samensteller. III. Ingekomen stukken en mededelingen. 1. k.b. dd. 18 oktober 1966 houdende de benoeming van burgemeester A.Anker tot burgemeester van Nieuwe Niedorp Oude Niedorp en Winkel m.i.v. 1 november 1966 met gelijktijdig eervol ontslag als burge meester der gemeente Vlieland. 2. Direktie van de Volkshuisvesting en Bouwnijverheid in Friesland rondschrijven dd. 26 september 1966 houdende enige statistische gegevens met betrekking tot de woningbouw in Friesland. 3. Vereniging van Nederlandse Gemeenten overzicht van de gemeentelijke gastenstatistiek over het seizoen 1965» 4. Bericht van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Friesland m.b.t. wijziging salaris en loonverordening der gemeente Vlieland 19o0 dd. 1 september 1966. 5. k.b. dd. 4 augustus 1966 nr.58 houdende goedkeuring van het be sluit van Gedeputeerde Staten van Friesland tot nadere Vaststelling van de bezoldiging der ambtenaren van de burgerlijke stand van Vlieland ingaande 1 januari 1966. 6. beschikking staatssekretaris van onderwijs en wetenschappen dd. 7 september 1966 houdende goedkeuring salaris van een extra leidster kleuteronderwijs (mejA.de Vries} over 1966. 7. beschikking staatssekretaris van onderwijs en wetenschappen dd. 16 september 1966 houdende goedkeuring salaris van een extra leer kracht ulo-school over 1966 Geen der leden wenst hierover het woord. IV. Voorstel tot het aanbrengen van een stalen cabine op de "Unimog" Het is de leden wellicht bekend dat de gemeente-vrachtwagen (Unimog) is uitgerust met een uit zeildoek vervaardigde cabine. Deze cabine begint echter gebreken te vertonen terwijl daarnaast reeds ehige malen de in de zijdeuren aangebrachte mica-ruitjes wegens breuk moesten worden vervangen. Samsfim. 11207 I

Raadsnotulen | 1966 | | pagina 1