VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD Vlieland op dins dag 9 augustus 19 66. des na middags 8.00 uur Opening. De voorzitter opent om 8 uur de vergadering en heet alle aan wezigen hartelijk welkom. Onderzoek geloofsbrieven van de op 1 .juni 1966 gekozen leden van de raad. Nadat gebleken is, dat de raad de beslissing hieromtrent niet aan zich wenst te houden, benoemt de voorzitter mevr. list- Schaaf en de heren D.Bruin en P.Doeksen tot leden van de com missie van onderzoek van de geloofsbrieven van nieuw-inkomende raadsleden. Nadat de vergadering enige ogenblikken is geschorstijl teneinde de commissie gelegeilheid te geven tot onderzoek, wordt bij heropening bij monde van de rapporteur, de heer P.Doeksen, meegdeeld, dat de geloofsbrieven van alle tot raadsleden be noemde personen in orde zijn bevonden. Hierna wordt zonder hoofdelijke stemming besloten als lid van de raad toe te la ten. mevr. E.Elsinga-Wassink, W.^randsma, D.BuitenhuisJ.Blas J.M.van Grinsven, H.Hoedemaker en A.v.d.Mark. jNotulen van .de vergaderingen dd. 20 mei en 28 juni 1966, De notulen van de vergaderingen dd. 20 mei en 28 juni 1966 worden goedgekeurd en onveranderd vastgesteld met dank aan de samensteller. Ingekomen stukken en mededelingen. Ingekomen stukken. a. afschrift brief van de Vereniging van Nederlandsche Ge meenten aan de Minister van Binnenlandse Zaken in zake Toeristenbelasting. b. vastgestelde lijst van Monumenten voor de gemeente Vlie land. c. reaktie van de Staatssekretaris van Defensie op een schrij ven van burgemeester en wethouders inzake schietoefeningen op de "Vliehors" door de Kon.Marine. d. mededeling van de Minister van Binnenlandse Zaken aan de gemeentebesturen inzake vlottende financiering van kapi taaluitgaven. e. verslag verhandelde in de aandeels-rvergadering der N.V. I.W.G.L. gehouden op 27 mei 1966 te Leeuwarden. Mededelingen

Raadsnotulen | 1966 | | pagina 1