VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op vrij-r das 1 april 19 66, des na middags 8.00 uur Voorzitter: A.Anker, burgemeester/sekretaris Aanwezig: de heren J.Glas en A.F.M.Rotganswethouders alsmede de leden: mevr. A.M.List-Schaaf en de heren W.Brandsma, D.G.Bruin, P.Doeksen en P.A.G. Kuipers. IOpening. De voorzitter opent om 8 uur de vergadering en heet alle aanwezigen hartelijk welkom. II. No-tulen. De heer Doeksen merkt op, datpifet terugnemen van het voor stel van burgemeester en wethouders van agendapunt VI niet met algemene stemmen werd besloten. Hij zou dit gaarne zien gewijzigd. 1 Hierop worden de notulen van de vergadering van 30 december 1965 vastgesteld met dank aan de samensteller. III. Ingekomen stukken en mededelingen. Ingeko en stukken a. Uitnodiging van het "Frysk Orkest" tot bijwoning van een op 15 april a.s. .te Leeuwarden te geven concert; b. .Verslag schoolartsendienst over 1965; c. Verslag van de gemeente-arts over 1965; d. Uitgave van Natuur- en Landschap over het onderwerp "Waddenzee e. Resolutie van de Christelijke Jeugdbond van Natuurvrien den aan-gaande het Waddengebied; f. Resolutie van de Nationale Federatie voor de Geestelijke Volksgezondheid over sexualite.it en geboorteregeling; g. Overzicht ringresultaten over 1965 op Vlieland, samen gesteld door de heer K.Terpstra, alhier; h. Overzicht ringnesultaten over 1965 op Vlieland, samen gesteld door de heer H.M.van Eek, wonende alhier; i. Verslag van de kommissie tot wering van Schoolverzuim over 1965. Mededelingen. Heden, 29 maart 1966 ontvingen burgemeester en wethouders nog een verzoek van de Vlielandse Jeugddrumband om een bij-r drage in de kosten, verbonden aan het bezoek van die vere niging op 30 april a.s. aan paleis Soestdijk. Zij zullen u ter vergadering hierover een voorstel doen. In de vorige vergadering is het voorstel van burgemeester en wethouders tot toekenning van een uitkering ineens over 1965 aan het daarvoor in aanmerking komende gemeenteperso- neel aangehouden. n Samson. 11207 1

Raadsnotulen | 1966 | | pagina 1