J VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op maan dag 13 september 1965. des na middags 8.00 uur ten gemeentehuize Voorzitter: A.Anker burgemeester/sekretaris Aanwezig: de heren J.Grlas en A.F.M.Rotganswethouders alsmede de leden: mevr. A.M.List-Schaaf en de heren: W.Brandsma, D.G.Bruin, P.Doeksen en P.A.G. Kuipers. I. Opening De voorzitter opent om 8 uur de vergadering en heet alle le den een hartelijk welkom. Tevens richt hij daarbij een woord van welkom tot de leer lingen van d« examenklas der ulo-school die op de publieke tribune hebben pla-at-sgenoraen om deze vergadering bij te wo nen, In enkele korte bewoordingen zet hij voor hen uiteen de te volgen gang van zaken bij een raadsvergedering en geeft daar bij tevens aan hoe dit gemeentelijk bestuursorgaan is samen gesteld. II. III. eb r Notulen De notulen van de vergadering van 13 september 1965 worden onveranderd vastgesteld met dank aan de samensteller. Op een vraag van de heer Brandsmaantwoordt de voorzitter dat de heer Miederaa sinds 1 juli j.l. half in gemeentedienst werkt en half in dient van de N.T.M,. Ingekomen stukken en mededelingen Ingekomen stukken a. Mededeling van de Gedeputeerde Staten van Friesland dd. 1 juni 1965» no.66, dat jaarwedden wethouders zijn vast gesteld overeenkomstig eerder toegezonden ontwerp; b. Besluit van Gedeputeerde Staten van Friesland dd. 20 mei 1965, afd. 3» no.367 tot goedkeuring 5e wijziging Gerneen- tebegrèdjing 19^5 c. Verslag van de Nationale commissie van onderzoek veront reiniging zee door olie over 19^4; d. jaarstukken en jaarverslag over 19^4 van de Stichting Re- kreatiebelangen Vlieland; e. rekening en verantwoording financieel beheer over 1962 en 1963 van de Stichting Rekreatiebelangen Vlieland; alsmede jaarverslag over 1963» f. jaarverslag 1964 schoolartsendienst Vlieland; g. uitnodiging bijwoning studiedag over Zittenblijverspro- bleem" op 5 oktober a.s. te Leeuwarden. SfflMflm. 11207 1

Raadsnotulen | 1965 | | pagina 1