X VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD °P donder dag 1 1 maart des na middags 8«00 uur ten gemeentehuize. 19 65. voorzitters A.Anker, burgemeester/sekretaris aanwezigsJ.Glas en A.F.M.Rotganswethouders alsmede de ledens mevr» AM.List—Schaaf en de heren; Ï.Brandsma, P.Doeksen, JJ.Grotjohan en P.A.G.Kuipers» I. Opening. De voorzitter heet alle leden hartelijk welkom en opent de vergadering. Naar aanleiding van de verloving van H.K.H. Prinses Margriet met de heer Van Vollenhoven spreekt de voorzitter de hoop uit dat de heer Van Vollenhoven evenzeer het algemeen belang zal dienen als zijn oom, de heer mr.de Lange dit voor Vlielanc reeds doet. XI, Onderzoek geloofsbrief D.G.Bruin. In verband met zijn voorgenomen vertrek uit de gemeente is door de heer Grotjohan verzocht om ontslag als lid van de raad dezer gemeente. In zijn plaats is door de voorzitter van het centraal stem bureau de heer D.G.Bruin benoemd. De heer Bruin heeft tijdig de vereiste stukken toegezonden; deze stukken zijn als geloofsbrief ter onderzoek aan de raad c.q. de commissie tot onderzoek van de geloofsbrieven van nieuw-inkomende raadsleden overgelegd. Burgemeester en wethouders zijn geen feiten of omstandigheden bekend die een toelating in de weg zouden staan. Te uwer informatie tekenen burgemeester en wethouders hierbij nog aan, dat de heer Grotjohan zijn lidmaatschap behoudt, tot dat de goedkeuring van de geloofsbrief van zijn opvolger on herroepelijk is. (art W 7 der Kieswet) Tijdens de vergadering blijkt, dat de raad de beslissing hier omtrent aan zich wenst te houden, zodat derhalve geen commis sie tot onderzoek wordt ingesteld. Zonder hoofdelijke stemming wordt de overgel'gde geloofsbrief in orde bevonden en wordt met algemene stemmen besloten als lid van de raad toe te laten de heer D.G.Bruin, III. Notulen. De notulen van de vergadering van de raad van 27 januari 1965 worden goedgekeurd en onveranderd vastgesteld met dank aan de samensteller. IV, Ingekomen stukken en mededelingen. ingekomen stukken. 1. besluit van Gedeputeerde Staten van Friesland tot ver lenging van de termijn waarbinnen een beslissing moet wor den genomen over het uitbreidingsplan Oost-Vlieland; gqmspm 11207 1

Raadsnotulen | 1965 | | pagina 1