V VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op vrij dag 27 november 19 6k des n& middags 7 «30 uur ten gemeentehuize. voorzitter aanwezig A.Anker, burgemeester-sekretaris. de heren J.Glas en A.FM.Rotgans 1(wethouders alsmede de leden: mverA.M.List-Schaaf en de heren W.Brandsma, P.Doeksen, JJ.Grotjohan en P.A.G.Kuipers. I. II. 'ia© Opening. De voorzitter heet alle leden hartelijk welkom en opent de vergadering. Hij merkt daarbij op:, dat de volgorde der agen dapunten enigszins afwijkt van de normale gang van zaken, aangezien allereerst de benoeming van een nieuwe onderwijzer aan de o.l.school aan de orde zal worden gesteld. Voorstel tot benoeming)van een onderwijzer in vaste dienst aan de openbare lagere school. De voorzitter memoreert, dat van 27 sollicitanten een vijf tal geschikte candidaten zijn uitgeselecteerd, die allen werden uitgenodigd voor een proefles, m.n. de heren: Beenen Camans, 't Hart, Huppes en Woudstra. Drie hiervan, de heren Beenen, 't Hart en Huppes hebben hieraan gevolg gegeven en de leden van de raad hebben met deze heren persoonlijk kunnen kennismaken. De heer 't Hart zag op het laatste moment toch af van zijn sollicitatie, zodat uiteindelijk zijn overgebleven: de he ren Beenen en Huppes. Na overleg met de inspecteur v.h. ressort is daarom besloten om met kandidaten te volstaan. Beide candidaten hebben toegezegd een eventuele benoeming aan te nemen. Deze voordracht luidt als volgt; 1. de heer N.Huppeswonende te Eelderwoldej 2, de heer R.Beerien, wonende vte Oudeschoot. Op een desbetreffende vraag van de heer Kuipers antwoordt de voorzitter dat aan de heer Huppes -blijkens verkregen inlichtingen- zeer waarschijnlijk vervroegd ontslag uit de militaire dienst zal worden verleend indien hij wordt be noemd. Vermoedelijk zal dat 1 februari 19^5 worden. De voorzitter verzoekt hierbp aan de heer Grotjohan en Doeksen als stemopneraers te fungeren, waarna tot stemming wordt overgegaan. Na opening der stembriefjes blijken op de heer Huppes vijf stemmen en op de heer Beenen twee stemmen te zijn uitge bracht, zodat de heer Huppes is benoemd met ingang van een nader door burgemeester en wethouders vasjfc te stellen datum. De voorzitter spreekt de hoop uit, dat met de heer Huppes een goede keuze is gedaan. lager onderwijs in dit een voordracht van twee HVi T gamsom 11207 I

Raadsnotulen | 1964 | | pagina 1