l&f) VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op- maanlag 29 april •19 63, des namiddags 8, 00 uur ten gemeentehuize. Voorzitter de heer A.Anker, burgemeester-secretaris. Aanwezig: de heren J.Glas en A.F,M.Rotgans (wethouders), alsmede de leden mevrouw A.M.List-Schaaf en de heren W.Brandsma, P.Doeksen, J.J.Grotjohan en [ril P.A.G.Kuipers. I. Opening De voorzitter heet alle leden hartelijk welkom en opent de vergadering. II. Notulen: De notulen van de vergaderingen van 28 januari en 14 februari 1963 worden goedgekeurd en onveranderd vastgesteld met dank aan de samensteller. III. Ingekomen stukken en mededelingen a. Verslag van de gemeente-arts over 1962. b. De drinkwatervoorziening van Friesland in het jaar 2000. c. Eindresultaten bevolkingsonderzoek 1962. d. Onderzoek naar stookolievogels van 1958-1962. e. Overzicht 1962 verontreiniging van de Nederlandse kust door olie. f. Jaaroverzicht 1962. Bibliotheekwerk van de Openbare Bibliotheek te Vlieland. De heer Kuipers informeert"welke de moeilijkheden zijn bij de verpleging van bejaarden, gönoemd in het verslag van de gemeente-arts over 1962. De voorzitter antwoordt, dat hier bedoeld worden de moeilijkheden in de personeelsvoorziening. De heer Doeksen meent te weten, dat geruime tijd geleden ënkelé verzoeken voor bebouwing in de "Vest" aan het ge meentebestuur zijn gericht; hij vraagt waarom deze verzoeken nog niet aan de radd zijn overgelegd. De voorzitter antwoordt, dat een en ander wacht op de komst van een functionaris van de Planologische Dienst, met wie hieromtrent nog overleg moet worden gepleegd. Hierna wordt conform het voorstel met algemene stemmen besloten bovengenoemde stukken voor kennisgeving aan te nemen. IV. Voorstel tot het sluiten van een geldlening ad. 108.000.—T Van de n.v. Bank voor Nederlandsche Gemeenten is een aan bieding ontvangen voor het sluiten van een vaste geldlening ad. 108.000,-- voor de navolgende objekten: - in; Sfluacm. 11207 1

Raadsnotulen | 1963 | | pagina 1