Vergadering van de gemeenteraad op donderdag ik februari 1963 des namiddags 8,00 uur ten gemeentehuize Voorzitter: de heer A.Anker, burgemeester-secretaris. Aanwezig: de heren J.Glas en A.F.M,Rotgans (wethouders) zo mede de leden W.Brandsma, P.Doeksen, J.J.Grotjohan en P.A.G.Kuipers. X. Opening. De voorzitter heet alle leden hartelijk welkom en opent de vergadering. Spreker voelt er behoefte aan een woord van dank uit te spreken jegens allen die in deze strenge winter voor de bevoorrading van het eiland zoggen, t.w. het personeel van de veerboten, van de luchtbrug, alsmede de middenstanders. IX. Ingekomen stukken en mededelingen. a. Verslag schoolartsendienst 1962 b. Jaarverslag Commissie grondwaterwetWaterleidingbedrijven '61 c. Bulletin "Opgeruimd staat netjes". Besloten wordt deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. III. Voorstel tot, goedkeuring van de begroting van de dienst sociale zorg 1963. Burgemeester en wethouders stellen voor de begroting van de dienst voor sociale zorg voor 19^3, zoals deze door hun is opgemaakt, goed te keuren. Deze goedkeuring dient te geschie den ingevolge artikel 2-7 van de armenwet. Zonder discussie en hoofdelijke stemming wordt conform het vcrorstel van burgemeester en wethouders besloten. IVVoorstel tot vaststelling van de begroting voor het woning bedrijf 1963. Burgemeester en wethouders stellen voor de begroting van het gemeentelijk woningbedrijf voor 19^3 zoals deze door hun is opgemaakt, vast te stellen. Deze vaststelling dient te ge schieden ingevolge artikel 253 der gemeentewet. Zonder discussie en hoofdelijke stemming wordt conform het voorstel van burgemeester en wethouders besloten. p» 2itxln<*±FftieaèVdl J&if hbV o er» VVoorstel tot vaststelling van de gemeentebegroting voor 1963 en beslissing op de subsidieverzoeken. Ingevolge artikel 2^2 der gemeentewet dient de raad de ge meentebegroting vast te stellen. Burgemeester en wethouders stellen voor: a. ckeze begroting vast te stellen conform het door hun opge maakte ontwerp; b. op de subsidie-aanvragen -voor zover ze niet in de begro ting zijn verwerkt- te beslissen als hieronder is aange geven. Afwijzend te beschikken op de verzoeken van: 1Bond tegen het schenden door het vloeken van Gods Heiligen naam. Hoewel "het grote kwaad van het vloeken" ook door burge meester en wethouders wordt erkend kan hierin door hun geen vrijheid worden gevonden tot een advies tot subsi diering.

Raadsnotulen | 1963 | | pagina 1