\&s VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op woensdag 29 augustus 19 62 des namiddags 8,00 uur ten gemeentehuize. Voorzitter: de heer A.Anker, burgemeester—secretaris Aanwezig: de heren W.Brandsma en, J,Glas (wethouders)) zomede de leden mevrouw A.M.List-Schaaf en de heren D.G.Bruin, P.Docksen, J.J.Grotjohan en J.Linzel» Opening De voorzitter heet alle leden hartelijk welkom en opent de vergadering. Notulen De notulen van de openbare vergadering van de raad van 25 juli 1962 worden goedgekeurd en onveranderd vastgesteld met dank aan de samensteller» Rondvraag Alvorens dit punt aan de orde te stellen doet de voorzittel mededeling van de volgende ingekomen stukken: a. Schrijven van Gedeputeerde Staten van Friesland, waarbij de ontvangst wordt bericht van het afschrift van de wijziging van de Algemene Politieverordening; b. Schrijven van de districts-inspecteur van het brandweer- wezen; de voorzitter voegt hier aan toe, dat in dit schrijven nog geen antwoord werd gegeven op de vraag of een 2de brandput noodzakelijk is, zodat burgemeester en wethouders zich hierover opnieuw zullen moeten beraden» c. telefonisch bericht van de D.A.C.W. te Assen, dat deze dienst akkoord gaat met de gunning van de werkzaamheden betreffende de aanleg van een nieuwe rondweg. Hierna overgaande tot de rondvraag, informeert mevrouw List-Schaaf of de voorbereidende werkzaamheden betreffende de aanleg van de nieuwe rondweg inmiddeld zijn voltooid. De voorzitter antwoordt hierop bevestigend met dien ver stande, dat nog een strookje grond van de Diaconie der Ned.Herv,Gemeente moet worden aangekocht en deelt mee, dat zo spoedig mogelijk met de werkzaamheden zal worden aan- ,m gevangen. Voorts vraagt mevr. List-Swhaaf of er al iets bekend is omtrent het tijdstip van ingebruikneming van de nieuwe electrische centrale; zij spreekt de hoop uit, dat hierdoor enige verbetering in de televisie-ontvangst zal optreden. De voorzitter zegt, dat hem hierover, zijnde een kwestie van het PEB niets bekend is, spreker wil wel eens informeren. Op een vraag van mevrouw List-Schaaf of burgemeester en wethouders kennis hebben genomen van een recente publikatie in het Handelsblad over Vlieland, antwoordt de voorzitter bevestigend. Naar zijn mening kan dftfiwaarschijnlijke humoristisch bedoelde streek niet erg gris geslaagd worden genoemd.

Raadsnotulen | 1962 | | pagina 1