VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op woens dag 25 juli des namiddags 8,00 uur ten gemeentehuize. 19 62. Voorzitters de heer A.Anker, burgemeester-secretaris. Aanwezig: de heren W.Brandsma en J.Glas (wethouders), zo mede de leden mevrouw A.M.List-Schaaf en de heren D.G.Bruin, P.Doeksen, J.J.Grotjohan en J.Linzel. I. Opening De voorzitter heet alle leden hartelijk welkom en opent de vergadering; namens de raad betuigt spreker zijn deel neming aan de heer Bruin in verband met het overlijden van diens echtgenote. II. Onderzoek geloofsbrieven benoemde leden van de raad Nadat gebleken is, dat de raad de beslissihg hieromtrent niet aan zich wenst te houden, benoemt de voorzitter mevr. A.M.List-Schaaf en de heren P.Doeksen en J.J.Grotjohan tot leden van de commissie van onderzoek van de geloofsbrieven van nieuw inkomende raadsleden. Nadat de vergadering enkele ogenblikken is geschorst teneinde de commissie gelegenheid tot onderzoek te geven, wordt bij monde van de rapporteur meegedeeld, dat de geloofs brieven van alle tot raadslid benoemde personen in orde zijn bevonden. Hierna wordt z.h.s. besloten als lid van de raad toe te laten mevrouw A.M.List-Schaaf en de heren W.Brandsma, P.Doeksen, J.Glas, J.J.Grotjohan, P.A.G.Kuipers en A.F.M.Rot gans. r j j OE nr.v «0 ioov r III. Notulen De notulen van de Openbare Vergadering van de raad van 5 mei 1962 worden goedgekeurd en onveranderd vastgesteld, met dank aan de samensteller. IV. Ingekomen stukken en mededelingen Schrijven van de Minister van Volkshuisvesting en Bouw nijverheid dd. 29 juni 1962, waarbij deze bericht akkoord te gaan met het ingezonden plan voor de bouw van k woning wetwoningen b. Schrijven Frysk Orkest, waarin dank wordt uitgesproken voor belangstelling en ontvangst in verband met koncert op Vlieland. c. Schrijven van het Provinciaal Anjerfonds inzake verdeling subsidie d. Jaarverslag 1961 Provinciale Friese Schoonheidscommissie. e. Schrijven van de n.v. Intercommunale Waterleiding Gebied Leeuwarden dd. 1 juni 1962 inzake bijdrage onrendabele gebieden. f. Jaarverslag 1961 Provinciale Friese Vereniging voor Vreemdelingenverkeer. g. Schrijven van Streekziekenhuis "Oranjeoord" te Harlingen, waarin dank wordt gezegd voor de geschonken bank. h. Jaarverslag 1961 Stichting Humanistisch Thuisfront. gomsom 11207 I

Raadsnotulen | 1962 | | pagina 1