VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op zat er dag 25 maart 19 6 T des na middags 4.00 uur ten gemeentehuize. Voorzitters Aanwezigs Afwezigs de heer A. Anker, burgemeester-sekretaris, de heren W. Brandsraa en J. Glas (wethouders) zomede de leden de heren D.G. Bruin, P. Doeksen, J.J. Grotjohan en J, Linzel. mevrouw A.M. List-Schaaf, die echter te kennen heeft gegeven iets later ter vergadering te kunnen verschijnen. 1Opening: De voorzitter heet te 16.03 uur de aanwezige heren harte- lijk welkom en verklaart de vergadering voor geopend. 2. Notulen: De notulen van de vergaderingen van 3 en 11 januari 1961 worden aan de orde gesteld. De heer J. Linzel het woord ver krijgende merkt op, dat in de notulen van de vergadering van .3 januari j.l. met betrekking tot de nieuwe rondweg niet is opgenomen, dat nog een gesprek zal plaats vinden, alvorens met de aanleg zal worden begonnen en wel om een door de heer Linzel voorgestelde oplossing betreffende de aansluiting op de Badweg nog eens nader onder de loupe te nemen. Na deze aanvulling worden de notulen van genoemde verga deringen z.h.s. goedgekeurd en vastgesteld. 3I Ingekomen stukken en mededelingen: 1. Verslag over het schooljaar 196O-I96T van de openbare kleiiterschool te Vlieland. De heer J.J. Grotjohan in formeert of maatregelen worden genomen, dat het dak zal worden gerepareerd. De voorzitter zegt dat alle punten in onderzoek zullen worden genomen. 2. Jaarrede 1961 voorzitter E.T.I.B. 3. Mededeling van de Gedeputeerde Staten van Friesland, dat bij hun besluit van 27 februari 1961, no 102 is goedgekeurc het raadsbesluit dd 3'Januari 1961 no 13» betreffende grondruil met het PEB. 4. Mededeling van de Gedeputeerde Staten van Friesland dat bij hun besluit van 30 Januari 1961no. 145 is goedge keurd het raadsbesluit dd 23 aug 19^0, houdende wijziging van de gemeenschappelijke regeling ziektekosten voorzie ning ten behoeve van de ambtenaren in dienst van de gemeenten in de provincie Friesland. 5. Schrijven van de'heer G.S. de Vries te Hengelo dd. 16 jan 1961 met mededeling aanvaarding benoeming tot hoofd openbare lagere school. 6. Verslag gemeente-arts over I960. 7. Provinciaal Blad van Friesland 1961, no. 4 betreffende vaststelling jaarwedden der wethouders in de onderschei dene gemeenten in Friesland. 8. Verslag bevolkingsonderzoek op tuberculose dd 10 maart 61 van de Provinciale Commissie voor het Bevolkingsonderzoek in Groningen, Friesland en Drente, Samsam. 11207 1

Raadsnotulen | 1961 | | pagina 1