VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op vrijlag 5 februari I960 des na middags 8 uur Voorzitterde heer A. Anker, burgemeester-sekretaiis Aanwezig: de heer Brandsma en J, Glas (wethouders) zo mede de leden mevrouw A.M. List-Schaaf en de heren D.G. Bruin, J.J. Grotjohan, P. Doeksen, en J. Linzel. Afwezig: niemand. IOpening. De voorzitter opente de vergadering en heet alle leden hartelijk welkom. II. De notulen van de openbare vergaderingen van 16 november en 2 december 1959 worden z.h.s. en diskussie onveranderd goedgekeurd en vastgesteld. IIIIngekomen stukken en mededelingen. 1. Mededeling dat door het ministerie van Binnenlandse zaken bij besluit van 17jan60 no 25 is goedgekeurd het raadsbesluit dd. l6nov59 betreffende wijziging van de legesverordening. 2. Bericht van geen bezwaar van de Gedeputeerde Staten van Friesland betreffende de door de raad dd. l6nov59 vastgestelde verordening tot het toekennen van een duurtetoeslag over het eerste en tweede halfjaar 1959 aan het daarvoor in aanmerking komend gemeentepersoneel 3Bericht van geen bezwaar van de Gedeputeerde Staten van Friesland betreffende de door de raad dd. 1ónov59 vastgestelde verordening tot toekenning van een tijde lijke maandelijkse bijslag bij het salaris of loon als huurkompensatie 4. Vaststelling door de Gedeputeerde Staten van Friesland van de rekening van inkomsten en uitgaven over het dienstjaar 1955. 5. Verslag van de kommissie tot wering van schoolverzuim over het jaar 1959. 6. Goedkeuring van de Gedeputeerde Staten van Friesland van het raadsbesluit dd. l6nov59 tot het aangaan van een kasgeldlening met de rijkspostspaarbank te Amsterdam groot f. 135.000, 7. Goedkeuring van /Gedeputeerde Staten van Friesland van het raadsbesluit dd. 1ónov59 inzake de overeenkomst met de n.v. Bank van Nederlandse Gemeenten te /s-Gravenage tot vaststelling vqn het krediet in rekening-courant voor het jaar i960. 8. Bericht van Gedeputeerde Staten van Friesland dat door het Ministerie van Binnenlandse Zaken geen bezwaar wordt gemaakt tegen het treffen van voorzieningen aande verwarmingsinstallatie van de woning van de gemeentearts. Z.h.s. en diskussie wordt besloten deze stukken voor kennis geving aan te nemen. t

Raadsnotulen | 1960 | | pagina 1