De heer W. Bloem vraagt of nu ook zomerwoningen op het industrieterrein mogen worden gebouwd. De voorzitter zegt dat de heer Douwe Kooijman terzake reeds is aan geschreven. XI. Afscheid van de raadsleden die niet in de nieuwe raad zijn verkozen. De voorzitter geeft, voordat deze laatste vergadering van de raad in de zittingsperiode 1953 - 1958 wordt beëindigd een terugblik op de afgelopen 5 jaren en geeft een opsom ming van de feiten die in die tijd hun beslag hebben ge kregen. Vier van de heren die zitting hebben in deze raad zullen voorlopig niet in de raad terugkeren, t.w. de heren P.A. Kroon Jwzn., W. Bloem, P.A.G. Kuipers en A.F.M. Rot gans. De voorzitter dankt, mede mamens de gehele bevolking van Vlieland, de scheidende raadsleden voor hetgeen zij voq{ deze gemeente hebben gedaan en richt tot een ieder nog eeni persoonlijk woord en speciaal ook tot de heer wethouder Kroon. Als eerste dankt de heer P.A. Kroon Jwzn, (wethouder) de voorzitter voor de gevoelvolle woorden en spreker hoopt dat de nieuwe raad veel plannen ten uitvoer mag brengen met minder geld. Ook de heren P.a.G. Kuipers en A.F.M. Rotgans danken voor zitter en medeleden voor de prettige wijze waarop Ken worden gewerkt en voor de verleende medewerking. Door laatstgenoemde worden ook de ambtenaren in zijn dank woord betrokken. Beide sprekers wensen de nieuwe raad het beste toe. Hierna niets meer aan de orde zijnde, volgt sluiting der vergadering door de voorzitter te 20.28 uur. Aldus vastgesteld door de raad der gemeente Vlieland in zijn openbare vergadering van 2 sep tember 1956. voorzitter wethouder.

Raadsnotulen | 1958 | | pagina 4