■r') Notulair verslag openbare raadsvergadering gehouden op maandag 25 augustus 1958, des namiddags te 8.00 uur ten gemeentehuize. Voorzitter: de heer A. Anker, burgemeester - sekretaris Aanwezig: de heer lèi. Brandsma en P.A. Kroon Jwzn, wet houders, zomede deleden W. Bloem, D.G. Bruin, P. de Jong, P.A.G. Kuipers en A.P.M. Rotgans. Afwe zig niemand De voorzitter opent te 20.00 uur precies deze laatste ver- gadering gedurende deze zittingsperiode en heet de aanwe zigen welkom. Notulen. De notulen van de openbare vergadering van de raad, ge houden op 25 juli 1958, worden z.h.s. onveranderd vastge steld en goedgekeurd. Toelating van de heer P. de Jong als raadslid. In verband met het onderzoek der geloofsbrieven van betrok kene schorst de voorzitter de vergadering te 20.03 uur. Te 20.05 uur wordt de schorsing opgeheven. De heer A.P.M. Rot gans brengt als rapporteur van de commissie tot onderzoek van de geloofsbrieven van nieuw gekozen leden van de raad, verslag uit van het onderzoek. Alle stukken zijn in orde be vonden, waarna met algemene stemmen tot toelating als raads lid van de heer P. de Jong wordt besloten. Ingekomen stukken. 1. Schrijven van de gemeente-arts P. de Boer, dd. aug.195ö houdende dankbetuiging voor benoeming. 2. Schrijven van de heer wnd. direkteur van het Staatsbos beheer te Utrecht dd. 23 juli 1958, no. H 52 847 inzake welstandstoezicht. Van die zijde wordt akkoord gegaan dat het welstandstoezicht voor 1 jaar voorde op Vlieland op Staatsgrond te bouwen zomerwoningen wordt opgedragen aan het gemeanschappelijk bouw- en woningtoezicht van deze gemeente en de gemeente Barradeel. 3. Schrijven van de direkteur van de n.v. Exploitatiemij "Noordzeebad Vlieland" van 15 juli 1958, houdende dat het aanleggen van wegen in "Duinkersoord" niet bevorderlijk is voor de rust op het eiland. 4. Schrijven van Gedeputeerde Staten van Friesland te Leeuwar den dd. 14 juli 1958, 3e afdeling, no. 200 betreffende gemeentebegroting 1956 en raming algemene uitkering uit het gemeentefonds. 5. Besluit van de Gedeputeerde Staten van Friesland te Leeu warden dd. 11 aug. 1956 2e afdeling no. 4, houdende voor kennisgeving aanemen van het schrijven van burgemeester en wethouders van Vlieland, dd. 28 juli 1958, no. 387 inzake toelating nieuwe raadsleden. 6. Mededeling dd. 21 juli 1958 dat door de Gedeputeerde Staten

Raadsnotulen | 1958 | | pagina 1