T^ Notulair verslag openbare raadsvergadering, gehou den op woensdag 4 juni 1958, s-avonds 8 uur in het raadhuis. Voorzitter: de heer A.Anker, burgemeester-sekretaris Aanwezig de heren W.Brandsma en P.A.Kroon JWzn, wet houders, zomede de overige leden W.Bloem, D.G.Bruin, P.de Jong, P.A.G.Kuipers en A.P.M.Rotgans. Afwezig Geen. De voorzitter opent te 20.05 uur precies de vergadering met het uitspreken van een woord van welkom en wel in het bijzonder tot de heer P.A.Kroon JWzn. (wethouder), die on langs behouden is teruggekeerd van zijn tocht van 12.000 km per bromfiets. Ook richt 's-raads voorzitter zich tot de nieuw gekozen raadsleden, die blijk geven van hun belangstelling voor ge meentezaken, door op de publieke tribune aanwezig te zijn. De voorzitter deelt mede, dat het kamp Winterswijk thans een geschikte plaats heeft verkregen. De heer A.F.M.Rotgans wijst er op, dat dit een noodoplos sing is voor slechts één seizoen. De heer A.F.M.Rotgans zou gaarne zien, dat genoemd kamp voox Vlieland niet verloren gaat en mede om het belang dat de Middenstand ter plaatse hierbij heeft. Notulen. De notulen van de openbare vergadering van de raad, ge houden op 3 april 1958, worden z.h.s. onveranderd vastge steld i onder dankzegging aan de samensteller. Ingekomen stukken. Conform het voorstel van burgemeester en wethouders wor den alle ondergenoemde stukken z.h.s. en discussie voor ken nisgeving aangenomen. 1. Goedkeuring door de Gedeputeerde Staten van Friesland bij besluit van 28 april 1958, no. 46 betreffende tij delijke geldlening ad. 135.000,voor de vóórfinan ciering van een openbare lagere school. 2. Goedkeuring door de Gedeputeerde Staten van Friesland bij besluit van 31 maart 1958, no. 140, betreffende het aangaan van een overeenkomst van geldlening met de N.V. Bank voor Mederlandsche Gemeenten. 3. Goedkeuring door de Gedeputeerde Staten van Friesland bij besluit van 21 april 1958, no. 105, betreffende het aangaan van een overeenkomst van geldlening ad 9000,- met de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. 4. Goedkeuring door de Gedeputeerde Staten van Friesland bij besluit van 5 mei 1958, no. 97, betreffende de op heffing van de Gemeenschappelijke regeling per 1 april 1958 van het geneeskundig schooltoezicht in de gemeen ten Baarderadeel, Barradeel, Franeker, Franekeradeel, Harlingen en Vlieland. 4. Schrijven van Burgemeester en wethouders der gemeente Finsterwoldebetreffende adhesie-betuiging voorstellen der zeven natuurkundigen. i

Raadsnotulen | 1958 | | pagina 1