1 VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op maan dag 7 mei 19 56 des Aanwezigj na middags 8 uur de heren A.Anker, burgemeester-secretaris,W. Brandsma en P.A.Kroon JWzn. wethouders, als mede de leden W.Bloem, D.G.Bruin,P. de Jong, P.A.G.Kuipers en A.P.M.Rotgans. Afwezig: Geen. I. II III, OPENING. De Voorzitter opent te 20.00 uur precies de vergadering en heet de aanwezigen welkom. NOTULEN EN MEDEDELINGEN. De notulen van de openbare vergadering, gehouden op 27 april 1956, worden onder dankzegging aan de samensteller, onveranderd vastgesteld en goedgekeurd. Mededeling, dat op grond van artikel 16 van de door de raad op 23 februari 1956 vastgestelde verordening, door burgemeester en wethouders een instructie is vastgesteld voor de commandant, de onder-commandant en het overige personeel van de vrijwillige brandweer. Deze mededeling wordt v.k.a. Wijziging salarisverordening. Burgemeester en wethouders zeggen in hun preadvies aan de raad d.d. 5 mei 1956, dat door Gedeputeerde Staten is verzocht om de eerste ambtenaar ter secretarie uit te sluiten voor de toekenning van toelagen voor de zogenaam de kleine diploma's. Voor deze gemee*ite betreft dit de diploma's bevolkingsboekhouding en archiefverzorging. Voor de huidige eerste ambtenaar ter secretarie heeft deze wij ziging geen consekwenties. Z.h.s. en discussie wordt vastgesteld de navolgende ver ordening tot wijziging van de salaris-en loonverordening 1955 der gemeente Vlieland. Artikel I. aan artikel 7 wordt toegevoegd: 3. De wedde van de eerste ambtenaar ter secretarie wordt niet verhoogd bij het bezit van het diploma bevolkings boekhouding en/of het diploma archiefverzorging. WONINGBOUW. Dit punt aan de orde stellend, schorst de Voorzitter de openbare vergadering te 20.02 uur precies." Te 21.40 uur heropent de Voorzitter de vergadering en sluit die onmiddellijk daarna. Aldus vastgesteld in de openbare vergadering der gemeente Vlieland op wethouder. voorzitter. n. s. 11207 1

Raadsnotulen | 1956 | | pagina 1