VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op Zater dag 2 Juli 19 55 des na middags 8 uur Tegenwoordig zijn de heren J.van den Bent, burgemeester- secretaris, de wethouders W.Brandsma en P. A. Kroon JWzn.alsmede de leden W.Bloem,D.G. Bruin en A.P.M.Rotgans. Afwezig zijn de heren P.Doeksen en P. de Jong. Opening en notulen. De Voorzitter opent te 20.00 uur precies deze vergadering en stelt voor terstond over te gaan tot de agenda. De notulen van de vergadering van de gemeenteraad, gehou den op Woensdag 27 April 1955 worden onveranderd goedge keurd en vastgesteld. Ingekomen stukken. 1. Mededeling van heren Gedeputeerde Staten van Friesland d.d. 16 Mei 1955» 2e afdeling, nummer 112, houdende geen bezwaar tegen het ingezonden raadsbesluit van 27 April jl. betreffende het toekennen van een uitkering in-eens over het eerste halfjaar 1955 aan het daarvoor in aanmerking komend gemeente-personeel conform de terzake door de Minister van Binnenlandse Zaken bij rondschrijven van 7 April 1955, U no. 21535» hfd.afd. O.P.Z., afd.A.Z., Bur.III, gegeven richtlijnen. Deze mededeling wordt v.k.a. 2. Goedkeuring van de Gedeputeerde Staten van Friesland bij besluit van 25 April 1955» no. 71, op het raads besluit d.d. 18 Maart 1955 inzake de verkoop van strook jes grond van het perceel kadastraal bekend gemeente Vlieland, sectie A, nummer 1137, aan de heer J.H.W. List, Mevr. de Wed. H.Smit-Wels, de heer D. de Boer en de heer G.Wortel voor de somma van F. 100.- voor elk perceeltje. 3. Schrijven van het bestuur van de vereniging "Volkson derwijs, afdeling Vlieland d.d. 11 Juni 1955, inzake overdracht van de kleuterschool aan de gemeente Vlie land per 1 Januari a.s. i.v.m. de nieuwe wet op het Kleuteronderwijs. Wethouder Brandsma zegt, dat we ons niet kunnen binden aan de datum 1 Januari 1955 en stelt voor dat de overdracht zal plaatshebben op de datum van inwerking treding van de nieuwe wet. Aldus wordt in principe besloten.T.z.tzal, aldus de Voorzitter, een definitief voorstel terzake aan de de Raad worden overgelegd, waarna een onderhoud met bedoeld bestuur zal plaatshebben. Comptabiliteitsbesluiten. Dit punt wordt ingelast. Met algemene stemmen wordt beslo ten tot de achtste wijziging van de begroting algemene dienst 1954 i.v.m. afsluiten van het dienstjaar op 30 Juni j.l., alsmede tot de wijziging 5a betreffende dezelfde dienst. Dze laatste is een technische wijziging, die nog moest plaatsheb )en.

Raadsnotulen | 1955 | | pagina 1