VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op Woens daS 30 Juni 19 54 des namiddags 7 uur 45 minuten. Aanwezig: J» ^an den Bent, burgemeester- secretaris, W.Brandsma en P.A. Kroon JWzn. wethouders alsmede de leden W.Bloem,D.G.Bruin en P. Doeksen. Opening en notulen. Te 19.50 uur precies 2)pent de Voorzitter de vergade ring en zegt - na de aanwezigen welkom te hebben geheten- dat deze vergadering in hoofdzaak is uitgeschreven i.v.n. punt 10 van de agenda, t.w. het comptabiliteitsbesluit houdende de afsluiting van het dienstjaar 1953. Maandag a.s. zal weer worden vergaderd en wel over de punten waar- oatrent discussie of nadere toelichting noodzakelijk blijkt. Verzocht is nl. om deze vergadering precies om 20.00 uur te doen beëindigen. De notulen van de vergadering, gehouden op 22 April 1954, worden z.h.s. en discussie goedgekeurd en vastge steld. Ingekomen stukken. a. Schrijven van het raadslid de heer P.J. de Nijs d.d. 16 Mei 1954, waarin deze om particuliere redenen bedankt als lid van de gemeenteraad. De Voorzitter van het Centraal Stembureau heeft naar aanleiding hiervan blijkens de in artikel N 19 der Kieswet geregelde volgorde op lijst 4 benoemd de hear A.J.D. Beekman te Vlieland. Daar dêor de heer Beekman voornoemd niet is ingeleverd een door hem onder tekende verklaring, vermeldende alle openbare be trekkingen die deze bekleedt, alsmede een zelfde verklaring t.a.v. zijn echtgenote, kan- aldus de Voorzitter - niet tot toelating van de heer Beek man als raadslid worden overgegaan, terwijl 's Raads Voorzitter tevens mededeelt,dat thans de heer A. Rotgans voor benoeming in aanmerking dient te komen. b. Mededeling van goedkeuring door Gedeputeerde Staten van Friesland te Leeuwarden d.d. 51 Mei 1954,2e af deling, no. 37, pp het raadsbesluit d.d. 22 April 1954, houdende verkoop van grond aan de heren J. Hek en K.G. Houter gedeelte van het perceel sec tie A no. 1169) c.ldem onder dagtekening van 12 April 1954, 2e afd., no. 101, op het raadsbesluit d.d. 25 Maart 1954 in zake toetreding tot het Instituut Ziektekostenvoor ziening Ambtenaren (I.Z.A.). d. Adhaesiebetuiging vande heer Drs. J.A.C.M. van Beek, apotheker te Culemborg, aan het besluit van de raad betreffende kledij op de dansvloer. e. Goedkeuring van Gedeputeerde Staten van Friesland (2e afd., no. 28) op .het raadsbesluit d.d. 25 Maart 1954, waarbijx aan de heer H.A. ie Bock te Vlieland is verkocht het perceel kadastraal bekend gem.Vlie land, Sectie A no. 1111, benevens een gedeelte van het perceel kadastraal bekend gem.Vlieland, Sectie A no. 1169.

Raadsnotulen | 1954 | | pagina 1