VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op Dins dag 21 April 19 53. des na middags 8 uur Aanwezig zijn de heren J.van den Bent, burgemeester- secretaris, W.Brandsma en P. Doeksen, wethou ders, alsmede de leden W.Bloem, A.Boon, D.G. Bruin, C.P.Bakker en P.A.Kroon JWzn. Opening en notulen. Te 8 uur 's avonds precies opent de Voorzitter de ver gadering met een welkomswoord, waarna onmiddellijk met de agenda wordt begonnen. De Voorzitter deelt nog mede, dat over het ter inzage gelegde stuk inzake grond aan kopen van de heren H.de Bock en T.Bakker, in verband met het voornemen om een doorgaande wegverbinding te maken tussen de Middenweg en de Nieuwestraatna afloop van de vergadering van gedachten zal worden gewisseld. Genoemd stuk is vertrouwelijk ter inzage gelegd. De notulen van de vergadering van de gemeenteraad,ge houden op Maandag 2 Februari 1Q53, worden onveranderd goedgekeurd en vastgesteld. Ingekomen stukken. 1.Besluit van de Staatssecretaris van Volksgezondheid d.d. 31 Maart 1953, no. 4035, houdende machtiging aan Bur gemeester en wethouders een tapvergunning boven het vast-t- gestelde maximum te verlenen voor de linkerbenedenvoor- localiteit van perceel Dorpsstraat 61 (voorheen A 27), onder voorwaarde, dat van de vergunning voor zover het betreft de verkoop van sterke dranken slechts gebruik mag worden gemaakt van 16 Mei tm. 15 September. Bij bo- vengenoemd besluit is de gevraagde machtiging voor het verlenen van een tapvergunning boven het vastgestelde maximum voor het strandhotel, wijk C 6 te Vlieland, ge weigerd. 2.Mededeling van Gedeputeerde Staten van Friesland d.d. 7 April 1953, 2e afdeling, no. 83, dat bij K.B. van 25 Maart 1953, no. 6, is goedgekeurd het besluit van de Raad d.d. 2 Februari 1953, houdende wijziging van de z.g. Huisvuilbelasting. 3.Goedkeuring van Ged. Staten van Friesland bij besluit van 23 Februari 1953, no. 136, inzake het besluit van de Raad d.d. 15 September 1952 tot het aangaan van een over eenkomst met de heer G. Cupido betreffende grondruil. De sub 1 tm. 3 genoemde stukken worden v.k.a. 4.Machtiging wordt verleend tot het bestellen van een tweetal luchtfoto's bij het Fototechnisch en Cartogra fisch Bedrijf der K.L.M. t.w. één van de "Oder" en één van de "Virgo" 5.Bericht van Ged. Staten van Friesland d.d. 23 Februari 1953, houdende dat bij K.B. van 7 Februari 1953, no. 21, is goedgekeurd de Verordening Straatbelasting, vastge steld door de Raad in zijn vergadering van 17 November 1952.

Raadsnotulen | 1953 | | pagina 1