VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD op Dins dag 20 Februari 19 51 des na middags 8 u-ur Aanwezig zijn de heren J. van den Bent, Burgemeester-Secre taris, W. Brandsma, wethouder en de leden C.P. Bakker, A. Boor W. Bloem, P.A. Kroon Szn en P.A. Kroon JWzn. Afwezig met kennisgeving wethouder P. Doeksen. Bouw van 8 woningen. Na in besloten vergadering met het hoofd van Bouw- en Woningtoezicht de moeilijkheden t.a.v. de bouw van de 8 gemeentewoningen te hebben besproken, opent de VOORZITTER de vergadering te circa 10.15 uur. Gezien de bezwaren tegen het bouwen op de geprojecteerde plaats, komen B. en W. met het voorstel om te bouwen achter de 4 woningen aan het Kerkplein. De heer P.A. KROON JWzn kan zich met de bouw in deze omgeving wel verenigen, doch acht het beter om deze woningen aan de Noordzijde van de geprojecteerde weg te plaatsen, in aansluiting aan het per ceel dat aan de Diaconie der Ned. Herv. Gemeente behoort; het z.g. "waterhalerspad" kan wel enigszins verplaatst wor den. Aangezien alle leden zich hiermede kunnen verenigen, wordt zonder hoofdelijke stemming aldus besloten. Verkoop grond aan Mej. Prins te Hilversum. Aangezien de grond, gelegen aan de voet van het "Vuur- boetsduin", bij het uitzetten anders blijkt te liggen dan oorspronkelijk vermoed werd, heeft Mej. Prins verzocht de aankoop van de grondxwa&x*®» in de vergadering van 5 Febru ari 1951 aan haar verkocht, te mogen annuleren. Aan de hand van het uitbreidingsplan is daarna nagegaan welke grond voor de bouw nog beschikbaar is; het oog is hier bij gevallen op een perceel grond gelegen ten Westen van het bosje bij de schuur van de heer van Pelt. De oppervalkte van dit perceel bedraagt circa 725 m2 en de prijs per m2 f 3» Met algemene stemmen besluit de Raad alsnog dit perceel grond aan Mej. Prins te verkopen, onder intrekking van het Raadsbesluit van 5 Februari 1951» Aldus vastgesteld der openbare vergadering van de Raad der gemeente Vlieland op 9 Mei 1951 VOORZITTER, WETHOUDER,

Raadsnotulen | 1951 | | pagina 1