VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD \H op Maandag 7 November 1%9 namiddags 8 uur. Aanwezig zijn de heren: J. van den Bent, burgemeester-secre taris, W. Brandsma en P. Doeksen, wethouders en de leden C.P. Bakker, W. Bloem, A. Boon, P.A. Kroon Szn en P.A. Kroon JLWzn. Opening en notulen: De VOORZITTER opent de vergadering en heet de aanwezigen wel kom. Na medegedeeld te hebben dat ingaande 1 October 1949 in de plaats van de heer J. Rodenhuis de heer G. Wortel, wonende te Terschelling, tot 2e ambtenaar ter secretarie is benoemd, stelt de VOORZITTER de notulen van de vergaderingen van 1 Au gustus en 6 September 1949 aan de orde, welke vervolgens on veranderd worden vastgesteld. Ingekomen stukken: a. een schrijven van Gedeputeerde Staten van Friesland van 11 Juli 1949-, 4e afdeling, nr. 206, waarin zij mededelen bereid te zijn het verzoek van de Raad dezer gemeente om financiële steun voor de aanleg van een veerdam met een gunstig advies aan de provinciale Staten voor te leggen. Alvorens daartoe over te gaan komt het Gedeputeerde Staten evenwel gewenst voor, dat eerst de zekerheid wordt verkre gen dat het Rijk eveneens de gevraagde medewerking verleent b. een schrijven van Gedeputeerde Staten van Friesland van 18 Juli 1949, 2e afdeling, nr. 35, houdende mededeling dat een afschrift is ontvangen van het besluit van de Raad der gemeente Vlieland van 14 Juni 1949, nr. V, tot wijziging van de Algemene Politieverordening (ventverbod) c. een schrijven van Gedeputeerde Staten van Friesland van 15 Augustus 1949, 2e afdeling, nr. 149, houdende mededeling dat door dit College voor kennisgeving is aangenomen een schrijven van Burgemeester en Wethouders van Vlieland van 2 Augustus 1949, nr. 278, waarin wordt medegedeeld dat de heren C.P. Bakker, W. Bloem, A. Boon, W. Brandsma, p. Doek-| sen, P.A. Kroon Szn en P.A. Kroon JWzn zijn toegelaten als raadsleden der gemeente Vlieland; d.een schrijven van Gedeputeerde Staten van Friesland van 15 Augustus 1949, 2e afdeling, nr. 48, houdende mededeling dat geen bezwaar bestaat tegen het besluit van de Raad der gemeente Vlieland van 1 Augustus 1949, nr. IV, tot toeken ning van een gratificatie van 2# aan het daarvoor in aan merking komende gemeentepersoneel; e. een schrijven van Gedeputeerde staten van Friesland van 29 Augustus 1949, 2e afdeling, nr. 103, houdende mededeling dat de Provinciale Staten, overeenkomstig het bij hun schrijven gevoegde voorstel, in beginsel hebben besloten deel te nemen aan een subsidieregeling voor het volgen van onderwijs aan de vaste wal door leerlingen van de Biese Waddeneilanden; f. een schrijven van Gedeputeerde Staten van Friesland van 29 Augustus 1949, 3e afdeling, nr. 42, houdende mededeling van de vaststelling van de gemeenterekening, de rekening van het gemeentelijk electriciteitsbedrijf en de rekening van het gemeentelijk woningbedrijf over het dienstjaar 1947 g. een schrijven van Gedeputeerde Staten van Friesland van 26 September 1949, 3e afdeling, nr. 103, houdende goedkeu ring van de 4e wijziging van de begroting der gemeente en van de le wijziging van de begroting van het gemeentelijk r

Raadsnotulen | 1949 | | pagina 1