cfi SPOED- VERGADERING VAN DEN GEMEENTERAAD op Wo ens dag 23 Juli 19 4? des na middags 8 uur Opening. Voorzitter is vethouder, Donia, die de droeve mededeling doet dat de "burgemeester, de heer F.C.Rab, hedenmiddag te 5,30 uur na een kortstondige, hevige ziekte, in de leeftijd van 56 jaren is overleden. Spreker wijdt enige diepgevoelde woorden aan de nagedachtenis van s-Raads voorzitter, die zo plotseling, nadat hij kortgeleden een vierde ambtperiode als "burgemeester van zijn geliefde geboorteplaats was inge gaan, uit het volle leven is weggerukt. Zoem van Vlieland lagen de "belangen van zijn gemeente hem na aan het hart. "t Veel, zeer veel, heeft hij voor Vlieland gedaans grote plan nen hoopte hij in de toekomst nog uit te voeren hij is onder de zware lasten en te grote moeilijkheden "bezweken hij heeft zich voor zijn gemeente opgeofferd. "t Besloten wordt, dat de Raadsleden zich bij de teraardebestel ling vóór het Raadhuis bij de begrafenisstoet, als een wijle zal worden stilgestaan, zullen aansluiten en waar de Voorzit- 1 ter namens de Raad een bloemkrans op de lijkkist zal leggen. Mededeling wordt gedaan, dat Burgemeester en Wethouders in hun vergadering van 18 Juli J.l. tot ambtenaar ter secretarie hebben benoemd de heer Willem Stienstra te Hoogkerk en dat deze telegrafisch zijn benoeming heeft aangenomen. De vergadering wordt daarna gesloten. Aldus vastgesteld ter openbare vergadering van de Raad der gemeente Vlieland op Zaterdag 20 Sep tember 1947. De Voorzitter De Wethouder 11207 3

Raadsnotulen | 1947 | | pagina 1