1 yXXi (verv IX- .Iv .IIV in dit bestuur, doch slechts met eene raadgevende stem. olg^Ja toelichting vanwege Burg. en Weth. wordt besloten aan net verzoek van het B.A. te voldoen en diens reglement in bedoelden zin aantevul- len. Naar aanleiding van een ingekomen verzoek van een grooteren licht- verbuiker (D. Bruin, Badhotel) om een billijker tarief voor licnt- verbruik, hebben Burg. en Weth. deze zaak onderzocht en leggen een aanvullend tarief over, speciaal voor grootere verbruikers, waar de «aad in beginsel voor deze regeling was, daar hy nog kort ge leden een dergelijke voor grootere kracht stroomverbruikers vaststelde kon hij zich met het aangeboden ontwerp vereenigen, dat na korte be spreking werd vastgesteld als volgt s Tarief F. Maximum verbruik 400 KWh. per jaarqj. te betalen vaste som van f. 96,Meerdere KWh. a f. 0,24. Tarief G. Maximum-verbruik 500 KWh. per jaar, te betalen vaste som van f.115,—. Meerdere KWh. a f. 0,23. Tarief H. Maximum-verbruik 600 KWh. per jaar, te betalen vaste som van f.132,—. Meerdere KWh. Si f. 0,22. Tarief I. Maximum-verbruik 700 KWh. per jaar, te betalen vaste som van f.147,--. Meerdere KWh. a f. 0,21. Tarief J. Maximum verbruik 800 KWh. per jaar, te betalen vaste som van f.160,—. Meerdere KWh. a f. 0,20. Besloten wordt thans bij den Kijkswaterstaat de kwestie der electrische havenverlichting weder aanhangig te maken. Rondvraag. De heer De uoer vestigt er de aandacht op, dat de tegelbestrating by 0. de Jong ligt in een ander verband den overal elders in het Dorp. Bü de herlegging van de naastliggende tegelbestrating voor het pand Hommema zou de fout by de Jong hersteld kunnen worden. - Besloten wordt aan De Jong namens den Raad te verzoeken de tegelbestrating te herleggen. Nadat de heer P.A. Kroon nog even terugkomt op het tarief voor zieken- vervoer, door hem in de vorige vergadering ter sprake gebracht, wordt hem opgedragen het oude van den aanlegsteiger afgekomen hout onder de werkloozen te verdeelen. Niets meer aan de orde zynde, sluit de Voorzitter de vergadering. Aldus vastgesteld in de openbare vergadering van den 30 December 1938. De Raad voornoemd, Voorzitter. jfo-rtZ— wethouder.

Raadsnotulen | 1938 | | pagina 2